II Forum Zakażeń

Termin konferencji zostanie podany wkrótce!

II Forum Zakażeń to interdyscyplinarna, ogólnopolska konferencja zrzeszająca specjalistów różnych dziedzin wokół tematyki zakażeń. Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ok. 500 uczestników. Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele najważniejszych instytucji, stowarzyszeń naukowych i ośrodków specjalistycznych, zajmujących się problematyką zakażeń.

Dni konferencji

Wykładowców

Godzin wykładów

II Forum Zakażeń

Skuteczne rozwiązania w walce zakażeniami

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji interdyscyplinarnej konferencji Forum Zakażeń pod hasłem „Skuteczne rozwiązania w walce z zakażeniami”. 

W pierwszej edycji wydarzenia uczestniczyło ok. 500 specjalistów różnych dziedzin i Państwa liczne zapytania o kolejną edycję skłoniły nas do decyzji o kontynuacji spotkań z serii Forum Zakażeń. Nadchodząca edycja jest dla nas szczególna – bowiem cenione czasopismo “Forum Zakażeń” kończy w tym roku 10 lat istnienia. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.

Wśród tematów, które będziemy poruszać podczas II Forum Zakażeń znajdą się z pewnością: rekomendacje diagnostyki i leczenia zakażeń, role i zadania Zespołu  ds. Kontroli Zakażeń, zakażenia bakteryjne, grzybicze, mieszane, związane z cewnikiem i dostępem naczyniowym, biofilm, antyseptyka, higiena szpitalna i wiele, wiele innych.

Do udziału serdecznie zapraszamy lekarzy różnych specjalności, mikrobiologów, pielęgniarki, położne, członków Zespołów Kontroli ds. Zakażeń Szpitalnych i wszystkich tych, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problematyką zakażeń.

Liczba uczestników jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

dr hab. n. med. Marzenna Bartoszewicz, prof. nadzw.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego I Forum Zakażeń
Katedra i Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Mariola Piotrowska

Prezes Zarządu Evereth Publishing, wydawca czasopisma “Forum Zakażeń”

Organizatorzy

Patronat honorowy

Sponsorzy i wystawcy

Patronat medialny

Copyright © 2019 Evereth. All Rights Reserved.